Locum S.A.
Locum S.A.
tel.: (52) 342 06 11
fax: (52) 345 21 64
mail: biuro@locumsa.pl
al. W. Witosa 31
00-710 Warszawa
woj. mazowieckie

Opakowania styropianowe i kształtki

Dysponując rozbudowanym zapleczem maszynowym jesteśmy w stanie przygotowywać dla naszych Klientów specjalistyczne rozwiązania. Produkujemy i dostarczamy opakowania styropianowe, przekładki oraz kształtki styropianowe (EPS), czyli elementy stosowane do pakowania między innymi:

  • odbiorników telewizyjnych
  • modułów LCD
  • mebli
  • wkładek do urządzeń
  • izolacji technicznych
  • palet styropianowych

Wyroby wykonywane są w oparciu o nowoczesne urządzenia i formy wtryskowe. Dzięki temu ich kształt (nawet niestandardowy) dokładnie odpowiada projektowi oraz formie zabezpieczanego produktu (np. sprzętu elektronicznego).


Zaletą współpracy z LOCUM S.A. w dziedzinie opakowań styropianowych, przekładek oraz kształtek styropianowych jest niezwykle szybki i elastyczny czas uzgodnień i dostaw, bardzo konkurencyjna cena wynikająca ze stosowania zaawansowanych rozwiązań technicznych, a także otwartość na potrzeby naszych klientów.

Pragniemy również zapewnić, że wykorzystanie naszych produktów wiąże się także z innymi korzyściami. Elementy te charakteryzują się wyjątkową lekkością, dzięki czemu wykorzystanie ich jako części opakowania nie będzie wiązało się ze znacznym podniesieniem kosztów transportu (jest to niezwykle istotne szczególnie w trakcie przygotowywania przesyłek lotniczych).

Dzięki stałej współpracy z naszymi klientami podnosimy naszą kompetencję w dziedzinie produkcji opakowań.

Napisz do nas:

 
tworzenie stron www, sklepy internetowe