Locum S.A.
Locum S.A.
tel.: (52) 342 06 11
fax: (52) 345 21 64
mail: biuro@locumsa.pl
al. W. Witosa 31
00-710 Warszawa
woj. mazowieckie

PRODUCENT : Opis ogólny

LOCUM S.A. jest krajowym liderem w dziedzinie produkcji opakowań i przekładek styropianowych, dostarczając wyroby do renomowanych polskich i zagranicznych firm z branży elektronicznej i AGD.

W dziedzinie produkcji wdrożyliśmy System Zarządzania Jakością zgodnie zwymaganiami normy ISO 9001:2000, który został zatwierdzony certyfikatem wydany przez Det Norske Veritas (DNV).

Z uwagi na swoją kilkunastoletnią obecność na rynku przy realizacji różnorodnych projektów branży opakowań dysponujemy doświadczeniem i zasobami pozwalającymi na zaspokojenie potrzeb klientów. Dostarczamy rozwiązania w oczekiwanej jakości i czasie.

Po blisko 16 latach działalności w dziedzinie opakowań LOCUM S.A. szczyci się blisko trzydziestoma zadowolonymi klientami, którzy trwale współpracują z nami, bez obaw włączając nas w swój łańcuch dostaw. W tym zakresie LOCUM S.A. jest następcą prawną i kontynuuje tradycję działalności firmy PHU Contura S.A. z siedzibą w Bydgoszczy przy ul. Przemysłowej 8, która jako pierwsza w Polsce rozpoczęła profesjonalną produkcję opakowań i przekładek styropianowych.

tworzenie stron www, sklepy internetowe