NIERUCHOMOŚCI : Charakterystyka

LOCUM S.A. jest regionalnym liderem w grupie właścicieli i zarządców obiektów produkcyjnych, magazynowych, biurowych oraz komercyjnych o zasobach wynoszących blisko 100.000 m2. Największy w Bydgoszczy zespół obiektów "Przemysłowa Centrum" zapewnia blisko 60.000 m2 powierzchni produkcyjnej i magazynowej. LOCUM S.A. dynamicznie zwiększa swoje zasoby nieruchomościowe budując corocznie około 10.000 m2 nowoczesnej powierzchni magazynowej i produkcyjnej, dzięki czemu stale umacnia swoją pozycję silnego podmiotu na rynku najmu nieruchomości.

LOCUM S.A. koncentruje się w swojej działalności na realizacji przedsięwzięć o charakterze magazynowym, komercyjnym i przemysłowym. Lokalizacje naszych nieruchomości są dogodne dla naszych klientów z uwagi bliskość do głównych dróg krajowych, dużych miast i ośrodków przemysłowych, a także z uwagi na nowoczesne obiekty, przestronne place i pełną infrastrukturę techniczną.

W naszych działaniach kierujemy się potrzebami klientów, optymalizacją procesu zarządzania i dynamicznym przebiegiem realizacji projektów inwestycyjnych. Współpracujemy z ponad 220 najemcami, dla których nasze obiekty stały podstawowym regionalnym ośrodkiem działania lub siedzibą prowadzenia działalności gospodarczej.

LOCUM S.A. stale poszukuje klientów i nieruchomości dla realizacji inwestycji, a także możliwości nabycia gruntów i budynków, w przypadku zainteresowania nawiązaniem współpracy prosimy o kontakt.

Hale magazynowe i obiekty w BydgoszczyStrony internetowe Bydgoszcz